products

Производи

TU5JP4 Алуминиумска глава на цилиндар 0200.GF

Краток опис:


 • ОЕ БР.: 0200.GF/0200.W1/0200.GA/9636076010/9656769580
 • АМЦ БР .:
 • Тип на мотор: TU5JP4
 • Број на вентили: 16
 • Број на брегаста оска: 2
 • Бруто тежина: 15
 • Нето маса: 14
 • Големина на пакување: 47 * 31 * 21
 • Бренд: PEUGEOT
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Компанијата е производител на снабдувач на ОЕ кој професионален алуминиум цилиндрична главаповеќе од 20 години. Фокусирајте се на квалитетот и услугата. Нацилиндрична глава се стекнуваат со сертификат за автентикација ISO16949 , „Глава на цилиндар со високо запечатување“ 、 „долг век на траење на главата на цилиндерот“ и другите 5 патенти за комунален модел.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја