products

Produktet

TU5JP4 Koka e cilindrit prej alumini 0200.GF

Përshkrim i shkurtër:


 • OE JO .: 0200.GF/0200.W1/0200.GA/9636076010/9656769580
 • JO AMC:
 • Lloji i motorit: GJ5JP4
 • Numri i valvulave: 16
 • Numri i boshtit shufër me gumga: 2
 • Pesha bruto: 15
 • Pesha neto: 14
 • Madhësia e paketimit: 47 * 31 * 21
 • Marka: PEUGEOT
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kompania është prodhuesi i furnizuesit OE i cili është alumini profesional koke cilindrikepër më shumë se 20 vjet. Përqendrohuni në cilësinë dhe shërbimin. koke cilindrike janë marrë certifikata e vërtetimit ISO16949 , "koka e cilindrit me vulosje të lartë" "jeta e dobishme e kokës së cilindrit" dhe 5 patentat e tjera të modelit të shërbimeve.


 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni