products

Produktet

Koka cilindri AJM Alumini 03G103351C / 038103351D / 1118995

Përshkrim i shkurtër:


 • OE JO .: 03G103351C / 038103351D / 1118995
 • JO AMC: 908709/908716
 • Lloji i motorit: SHGM
 • Numri i valvulave: 8
 • Numri i boshtit shufër me gumga: 1
 • Pesha bruto: 13.3
 • Pesha neto: 12.3
 • Madhësia e paketimit: 47 * 31 * 23
 • Marka: VOLKSWAGEN
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kompania është prodhuesi i furnizuesit OE i cili është alumini profesional koke cilindrikepër më shumë se 20 vjet. Përqendrohuni në cilësinë dhe shërbimin. Koka e cilindrit merret me certifikatën e vërtetimit ISO16949 , "Koka e cilindrit me vulosje të lartë" 、 "jetëgjatësia e gjatë e kokës së cilindrit" dhe 5 patentat e tjera të modelit të shërbimeve. • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni