products

Produktet

Kokë cilindri alumini BYT 06H103064A

Përshkrim i shkurtër:


 • OE JO .: 06H103064A / 06H103064K / 06H103063K / 06H103063P / 06H103063M
 • JO AMC: 910702
 • Lloji i motorit: BYT BZB CABA CABB CABD CCTA CCZA CCZC CDAA CDHA CDHB CPSA EA888
 • Numri i valvulave: 16
 • Numri i boshtit shufër me gumga: 2
 • Pesha bruto: 13.9
 • Pesha neto: 12.9
 • Madhësia e paketimit: 50 * 31 * 26.7
 • Marka: VOLKSWAGEN
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kompania është prodhuesi i furnizuesit OE i cili është alumini profesional koke cilindrikepër më shumë se 20 vjet. Përqendrohuni në cilësinë dhe shërbimin. koke cilindrike janë marrë certifikata e vërtetimit ISO16949 , "koka e cilindrit me vulosje të lartë" "jeta e dobishme e kokës së cilindrit" dhe 5 patentat e tjera të modelit të shërbimeve. • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni