products

Produktet

FICE3481M / E / N Koka cilindri alumini 0200KC

Përshkrim i shkurtër:


 • OE JO .: 0200KC / 504384837/504385398 / 68226933AA / MK667922
 • JO AMC: 908559
 • Lloji i motorit: FICE3481M / E / N
 • Numri i valvulave: 16
 • Numri i boshtit shufër me gumga: 2
 • Pesha bruto: 21
 • Pesha neto: 20
 • Madhësia e paketimit: 64 * 35.5 * 18.5
 • Marka: CITROEN / PEUGEOT / MITSUBISHI
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kompania është prodhuesi i furnizuesit OE i cili kryeson cilindrin prej alumini profesional për më shumë se 20 vjet. Përqendrohuni në cilësinë dhe shërbimin. Koka e cilindrit merret me certifikatën e vërtetimit ISO16949 , "Koka e cilindrit me vulosje të lartë" 、 "jetëgjatësia e gjatë e kokës së cilindrit" dhe 5 patentat e tjera të modelit të shërbimeve. • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni