products

Производи

FICE3481M / E / N Алуминиумска глава на цилиндар 0200KC

Краток опис:


 • ОЕ БР.: 0200KC / 504384837/504385398 / 68226933AA / MK667922
 • АМЦ БР .: 908559
 • Тип на мотор: FICE3481M / E / N
 • Број на вентили: 16
 • Број на брегаста оска: 2
 • Бруто тежина: 21
 • Нето маса: 20
 • Големина на пакување: 64 * 35,5 * 18,5
 • Бренд: CITROEN / PEUGEOT / MITSUBISHI
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Компанијата е производител на снабдувач на ОЕ кој професионална глава од алуминиумски цилиндар повеќе од 20 години. Фокусирајте се на квалитетот и услугата. Главата на цилиндерот се здобива со сертификат за автентикација ISO16949 , „Глава на цилиндар со високо запечатување“ 、 „долг век на траење на главата на цилиндерот“ и другите 5 патенти за комунален модел. • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја