products

Produktet

Koka e cilindrit alumini F1AE 504049268

Përshkrim i shkurtër:


 • OE JO .: 504049268/71752505/71771718
 • JO AMC: 908545
 • Lloji i motorit: F1AE F1AE0481D
 • Numri i valvulave: 16
 • Numri i boshtit shufër me gumga: 2
 • Pesha bruto: 17.2
 • Pesha neto: 16.2
 • Madhësia e paketimit: 54 * 30.5 * 18
 • Marka: FIAT / IVECO
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kompania është prodhuesi i furnizuesit OE i cili kryeson cilindrin prej alumini profesional për më shumë se 20 vjet. Përqendrohuni në cilësinë dhe shërbimin. Koka e cilindrit merret me certifikatën e vërtetimit ISO16949 , "Koka e cilindrit me vulosje të lartë" 、 "jetëgjatësia e gjatë e kokës së cilindrit" dhe 5 patentat e tjera të modelit të shërbimeve. • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni