products

Производи

Глава на цилиндар од алуминиум G4FG

Краток опис:


 • ОЕ БР.:
 • АМЦ БР .:
 • Тип на мотор: G4FG
 • Број на вентили: 16
 • Број на брегаста оска: 2
 • Бруто тежина: 12.5
 • Нето маса: 11.5
 • Големина на пакување: 47,5 * 34 * 23
 • Бренд: HYUNDAI / KIA
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Компанијата е производител на снабдувач на ОЕ кој професионален алуминиум цилиндрична главаповеќе од 20 години. Фокусирајте се на квалитетот и услугата. Главата на цилиндерот се здобива со сертификат за автентикација ISO16949 , „Глава на цилиндар со високо запечатување“ 、 „долг век на траење на главата на цилиндерот“ и другите 5 патенти за комунален модел. • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја