products

Produktet

Koka e cilindrit alumini G4FG

Përshkrim i shkurtër:


 • OE JO .:
 • JO AMC:
 • Lloji i motorit: G4FG
 • Numri i valvulave: 16
 • Numri i boshtit shufër me gumga: 2
 • Pesha bruto: 12.5
 • Pesha neto: 11.5
 • Madhësia e paketimit: 47.5 * 34 * 23
 • Marka: HYUNDAI / KIA
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Kompania është prodhuesi i furnizuesit OE i cili është alumini profesional koke cilindrikepër më shumë se 20 vjet. Përqendrohuni në cilësinë dhe shërbimin. Koka e cilindrit merret me certifikatën e vërtetimit ISO16949 , "Koka e cilindrit me vulosje të lartë" 、 "jetëgjatësia e gjatë e kokës së cilindrit" dhe 5 patentat e tjera të modelit të shërbimeve. • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni